Yönetim Kurulu Başkanı – Rota Yapı Yönetim
Profesyonel Site-Apartman-İş Merkezi ve Rezidans Yönetimi
İlkadım/Samsun info@rotayonetim.com
1

Yönetim Kurulu Başkanı

İlhami EFE
Yönetim Kurulu Başkanı

1985 kavak doğumluyum. İlk Orta Lise eğitimimi kavak’ta tamamladım. Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü mezunuyum. 19 Mayıs Üniversitesi Samsun Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümü 2004 yılı mezunuyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 2008 yılı mezunuyum.

Çalışma hayatına 2004-2008 yıllarında 19 Mayıs proje Yatırım Aş. firması’nda Muhasebe Müdürü olarak başladım. 2009-2010 yıllarında Kara Harp Okulunda askerlik görevimi tamamladım. 2010-2015 yıllarında Doğuş Mobilya Ltd. Şti. firmasında Muhasebe Müdürlüğü görevinde bulundum.

2015 yılında Rota Yapı Yönetim firmasını kurup, profesyonel site ve apartman yönetimi işine başladım. Hali hazırda Rota Yönetim olarak; Atakum, Canik, İlkadım, Tekkeköy, ve Çarşamba ilçelerinde site, apartman, iş merkezi ve rezidans yönetim hizmeti sunmaktayım.

Amasya Suluova ilçesinde Kuran Kursu’nda personel temini ile temizlik hizmeti sunmaktayız.

Mobil Kapıcı sloganı ile; kapıcısı olmayan binalarımıza günlük olarak kapıdan çöp toplama hizmeti ve merdiven temizlik hizmeti vermekteyiz.

Sektörde; 6 yılı aşan süremizde 12 personel ile 59 projemizde 3150 bağımsız bölümde yaklaşık 8000 kişiye hizmet vermekteyiz.

ASRİAD (Asrın İş Adamları Derneği Samsun Şubesi) Başkan Yardımcısı görevim devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Mesaj Gönder
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Bilgi Almak İstiyorum.